Dříve se jí smáli, teď ji zvou na rande. Její proměna Vás šokuje!

Nikki Websterová se roku 2015 rozhodla změnit svůj život a začít bojovat s obezitou. Tloušťka ji nedovolila ani umýt sebe sama a bránila ji v každodenních triviálních činnostech.  A proto, byla odkázaná na pomoc matky s otcem. Hlavním impulsem ke změně, byl ten, že její tělo už nadále nebylo schopno unést svou vlastní hmotnost. Proto se rozhodla zúčastnit reality show “Můj 300 kilový život”. 

Odborníci museli od základu změnit její jídelníček, který se skládal z převážně tučného, sladkého a smaženého jídla. Nikki moc dobře věděla, že ji to škodí, jenže jídlo pro ní bylo jako droga.

Nikki po zákroku

Její transformaci odstartoval zákrok na zmenšení žaludku. Když se jí podařilo shodit 93 kilo, byli ji schopni specialisté odstranit přebytečnou kůži (25kg).

Odborníci pečlivě monitorovali její proměnu

Důvody, kvůli kterým se rozhodla bojovat se svou nadváhou byly 2. Za prvé, měla obrovskou motivaci od rodiny a podporu ze strany odborníků. Za druhé, chtěla poukázat na rizika přejídání a nedostatku pohybu. Změnila se k nepoznání! Její fotky najdete na další straně.