Herečka, která ztvárnila Annu ze Zeleného domu nestárne. Takto se změnily herci po letech

Není snad nikdo, kdo by neznal legendární seriál, natočený podle knižní předlohy od autorky Lucy Maud Montgomery. Na příběhu ryšavé krásky jsme všichni vyrůstali a úryvek z toto díla se za poslední roky dostal i do čítanek mládeže.

Děj se odehrává na Ostrově prince Edwarda, konkrétně v malebné vesničce Avonlea. Starší sourozenci Matej a Marilla se rozhodnou adoptovat si ze sirotčince chlapce, aby pomáhal Matějovi na stará kolena s prací. Někde se však stane chyba, a namísto chlapce se k nim dostane holčička Anna Shirleyová.

Matej si ji hned oblíbí, ale Marilla ji chce vrátit. Časem však přiroste k srdci oběma sourozencům tak velmi, že si svůj život bez ní už nebudou vědět představit. Anna se skamarádí s Dianou Barryovou a znepřátelí Gilbertem Blytheovi. Všichni však velmi dobře víme, že jejich soutěživost a nepřátelství vyústí do té nejkrásnější a nejvroucněji lásky.

Pokračování na další stránce

[wpdevart_facebook_comment curent_url=“http://bozskazena.cz/jak-vypada-usmevavy-chlapec-z-obalu-kinder-cokolady-dnes/“ title_text=“Komentáře“ order_type=“social“ title_text_color=“#000000″ title_text_font_size=“22″ title_text_font_famely=“arial“ title_text_position=“left“ width=“100%“ bg_color=“#d4d4d4″ animation_effect=“random“ count_of_comments=“5″ ]