Závislá žena dokázala hrát hru na mobilu i 18 hodin v kuse. Ztratila přítele, práci a hodně peněz

Zpověď ženy, které hra Candy Crush zničila život. Natasha Woolsley byla schopna hrát hru 18 hodin denně, což se podepsalo na tom, že ztratila přítele, její práci a byla zadlužená až po uši.

Řekla: ,,Zlomilo to naši rodinu a i po tom všem jsem nedokázala přestat.“ Její příběh označila Světová Zdravotnická Organizace za ,,závislost na hře“ a byla zapsána do seznamu oficiálních chorob. V Anglii se podle organizace nachází kolem 700 000 lidí, závislých na hrách.

Candy Crush je jedna z her, které zaujaly miliony lidí, a každý si ji stahoval do telefonu od roku 2012 kdy vyšla. Stáhnutí je zdarma, ale hráči si rádi připlatí za vyšší úrovně. 34-letá Natasha z města Fleetwood hru poprvé vyzkoušela před 4 roky.

,,Přátelé mi na Facebooku poslali žádost do hry a já jsem si hned pomyslela, že mě taková hra určitě nezaujme. No vlastně už ani nevím jak to došlo až do takového stádia, že hned když jsem vstala jsem začala hru hrát, a někdy se to protáhlo až na 18 hodin denně. Protože sem aplikaci měla stáhnutou v mém vlastním mobilu, mohla jsem hrát při běhu, v koupelně a dokonce na záchodě.“ Vyjádřila se Natasha. ,,Byla jsem na hře tak závislá, že jsem se vzbudila uprostřed noci, a schovala se do koupelny abych mohla hrát ještě pár dalších hodin a byla na vyšší úrovni. Byla jsem úplně mimo kontrolu. Stávalo se, že jsem si neuvědomila jak plyne čas, a zapomněla jsem vyzvednout syna Taylora ze školy.“

Pokračování na další stránce